Мебельная студия SuperNova
     
    +38 (044) 36-13-550
+38 (044) 36-13-009
+38 (097) 693-59-52
+38 (093) 471-77-95
+38 (0462) 728-573
 

Оформить заказ
 
КОМПЬЮТЕРНЫЕ СТОЛЫ
КРОВАТИ
ОФИСНАЯ МЕБЕЛЬ
РАСПРОДАЖА
ТОРГОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ
ШКАФЫ-КУПЕ
ШКАФЫ-ЭКОНОМ
ШКАФЫ КУПЕ на заказ

ОСНОВНЫЕ
ВАРИАНТЫ ДЕКОРА ДСП:

Яблоко Локарно

Орех Лесной

Вишня Оксфорд

Бук Бавария светлый

Ольха

Дуб Лугано Темный

Махонь

Дуб молочный


ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ
ВАРИАНТЫ ДЕКОРА ДСП:

Дополнительные варианты декора

Офісні меблі

Для створення комфортних і оптимальних умов праці при яких значно збільшується продуктивність та зменшується стомлюваність працівників, необхідні сучасні офісні меблі. Необхідно пам’ятати, що офісні меблі – це робоче місце, інструмент праці, і тому дуже важливо, щоб його функціональні можливості та експлуатаційні властивості максимально підходили для продуктивної роботи Ваших працівників.

На сьогоднішній удень сучасні офісні меблі мають широкий діапазон призначень та різноманітні можливості використання. Офісні меблі, як для кабінетів керівників, високо посадовців, директорів компаній, так і для приймалень, секретаріату, офісних працівників різного профілю і специфіки роботи, повинні забезпечувати функціональність простору і комфорт, підвищувати як ефективність праці, так і настрій офісних працівників.

Крім того Вашій увазі пропонується широка гама кольорів, фактури, різновидів матеріалів з яких виготовляють офісні меблі. При необхідності, офісні меблі можуть виготовлятись з ДСП, з використанням фігурних дзеркал, кольорового скла, декоративних матеріалів з нанесенням малюнка, який Ви можете вибрати з каталогу, або намалювати самі.

Офісні меблі діляться на два типи

Розрізняють два основних типи офісних меблів : офісні меблі для кабінетів керівників та офісні меблі для персоналу.

До першого типу відносяться дорогі офісні меблі. Такі меблі виготовляються з дуже якісних матеріалів та застосуванням сучасних технологій. Також можливі індивідуальні замовлення для топових офісних керівників.

Офісні меблі для персоналу поступаються в комфортності та якості матеріалів, проте мають більшу функціональність та практичність, що значною мірою важливіше для роботи в офісі.

Сучасні офісні меблі такі як крісла, столи, стільці оснащуються пневматичним механізмом піднімання сидіння, в деяких кріслах можливо змінювати кут нахилу спинки, а в нових моделях столів - положення стільниці. Офісні стільці оснащують колесами, що важливо для більшої «мобільності» працівників під час роботи.

Шафи та стелажі виконують дуже важливу функцію - зберігання різноманітних офісних принад і підтримання порядку в робочій документації. Якісні шафи не повинні займати багато офісного простору, тому зараз в моді легкі повітряні конструкції зі скла, пластика та алюмінію.

Левову частку робочого часу працівники продять за комп’ютером тому на перший план виходять такі офісні меблі, як комп’ютерні столи. Якісні комп’ютерні столи мають спеціальні відсіки для клавіатури і системного блоку, багато моделей столів обладнані додатковими поличками. Поряд із столами важливе місце займають офісні тумбочки. Вони просто незамінні при організації робочого місця персоналу. В них ховається від стороннього ока і міститься в певному порядку багато необхідних в роботі дрібниць і паперів.

Тож при відкритті нового офісу або фірми необхідно правильно підібрати офісні меблі, які не тільки забезпечать комфортні умови роботи, але й відіграють вагому роль у формуванні іміджу Вашої компанії.

 

Разработка сайта © Компания "Разумные технологии"